3es Bilgisayar

HAKKIMIZDA 

2006 yılında 3es Computer olarak sektöre giriş yapan firmamız,2010 yılında internet hizmetlerini de sunmaya başlayarak kurumsal bir yapı haline gelmede büyük bir adım atmıştır. Kısa sürede büyümeyi başaran şirketimiz, Bursada önemli bir konuma yerleşmiştir.

3es Computer ailesi olarak bilgi çağında yaşanan tüm teknolojik gelişmeleri ve değişimleri takip ederek sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Var olduğu günden itibaren sürekli büyüyen firmamız, bilgisayari satış ve sonrası teknik destek hizmeti ile  etkin bir  rol oynamaktadır.

 

 KALİTE POLİTİKAMIZ

 3es, kanun ve mevzuatlar çerçevesinde, yüksek standartlarda her türlü pc bakım donanım hizmetini kesintisiz olarak veren bir kuruluştur.

 

 * Her durumda %100 müşteri memnuniyeti sağlamak,

 * ileriye dönük ve teknolojik yenilikleri takip ederek en geçerli hizmet yöntemlerini uygulamak,

 * Müşterilerimize ihtiyaç duydukları hizmeti en kısa zamanda vermek,

 * Müşterilerimizi hakları ve sorumlulukları konusunda doğru ve detaylı bilgilendirmek,

 * Müşterilerimizin tüm şikayet ve sorunlarını değerlendirerek hizmet kalitemizi artıracak çözümleri hızla üretmek,

 * Kurulum ve montajları kalitesinden ödün vermeden en yeni teknoloji ve en kaliteli malzemeleri kullanarak yapmak,

 kalite politikamızın temel öğeleridir.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin işlerini daha kolay ve ucuz yapmalarını, iş verimini yükselterek rekabet üstünlüğü elde etmelerini sağlayacak yüksek performanslı, ekonomik, kullanımı kolay, anahtar teslimi bilgi sistem çözümlerini en son metodoloji ve teknolojileri kullanarak geliştirmektir. Ayrıca müşteri menmuniyeti ve çalışma ahlakına bağlı kalarak, müşteri haklarına saygı göstererek, pc bakım montaj ve tamirat hizmetleri sunumunda mükemmele ulaşmak.

Başarımızın altında yatan temel faktörlerden birincisi yüksek nitelikli, yeniliği yakından izleyen, dinamik ve birbiri ile uyumlu ekibe sahip olmamızdır. Bilgi endüstrisinin en önemli kaynağının insan olduğu düşüncesiyle firma çalışanları titizlikle seçilmekte, ayrıca elemanların sürekli eğitimine önem verilmektedir

 

Değerlerimiz

 Sektöründe önemli projelere imza atmış ve sürekli kendini yenilemeye çalışan

 

Bireysel Bilgisayar :

◦ Güvenilirlik,

◦ Yüksek sorumluluk duygusu,

◦ Dürüstlük,

◦ Deneyim,

◦ Sürekli Eğitim,

◦ Kalite bilinci,

◦ Sürekli gelişim inancı,

◦İş ahlakına bağlılık,

◦ Müşteri beklentilerinin üstünde hizmet vermeye çalışan ve iş birliği değerlerine sahiptir.

 

VİZYONUMUZ

IT sektöründe, yurtiçinde doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmayacak yapıda, değişimi öngören ve yönlendiren, müşteri, tedarikçi ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, müşterilerinin ve iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği bilişim şirketi olmak.Müşteri menmuniyeti ve çalışma ahlakına bağlı kalarak, müşteri haklarına saygı göstererek, pc bakım montaj ve tamirat hizmetleri sunumunda mükemmele ulaşmak.