SUNUCU BARINDIRMA & KİRALAMA

Firmanızın ihtiyaçları, web sitenizi ve network yapınızı yakından yönetmeyi gerektirirken, veri merkezi güvenliği ve rahatlığını yaşamak istiyorsanız, 3es Sunucu Barındırma ve Kiralama hizmetlerinin sunduğu hosting çözümleri ile elektrik kesintisi, yangın, atak gibi web sitenizin kesintisiz yayınını etkileyen olumsuz şartları engellersiniz.

Güçlü teknolojik altyapı, tecrübeli uzman kadro ile kaliteli hizmet 

3es veri merkezi ve network altyapısının uzman bir kadro tarafından en iyi şekilde yönetilmesini sağlayarak, sunucu ve network yapısının bir bütün içinde, kesintisiz güç kaynağı, güvenilir ve yedekli network bağlantıları ile hizmet vermektedir.

Sunucularınızın yönetimi kontrolünüz altında

3es veri merkezi avantajlarıyla sunucularınızın ve sunucularınız üzerinde çalışan uygulamaların yönetim sorumluluğunu istediğiniz oranda alabilir, uzaktan bağlantı ile ya da veri merkezinde donanımlarınız ve uygulamalarınız üzerinde işinizin gerektirdiği ölçüde, günün herhangi bir saatinde, dilediğiniz kadar güncelleme ve diğer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
3es veri merkezi fonksiyonlarını yerine getirirken ve internet bağlantınızla ilgili tüm işleri üzerinizden alırken, siz sadece kendi işinize odaklanabilirsiniz. İstediğiniz bilgilere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

Uzman kadro ile danışmanlık hizmeti 

Sizin için, en uygun ve en ekonomik veri merkezi çözümlerine, ihtiyacınız olan alanı, band genişliğini, güvenlik ihtiyaçlarını ve özel gereksinimlerinizi belirlemek bizim işimizdir. 

İhtiyaçlarınıza özel çözümler

Alan, band genişliği, güvenlik ve güç kaynağı gereksinimleri konusundaki sağlanan esneklik ile firmanıza özel, ihtiyaçlarınızla kaynaklarınızın dengelendiği en optimal çözümleri alabilirsiniz.