• BAKIM ANLAŞMALI DESTEK
  • BAKIM ANLAŞMALI DESTEK

BAKIM ANLAŞMALI DESTEK

KURUMSAL BAKIM ANLAŞMASI NEDİR?
 

Bir firma sahibisiniz yada yöneticisisiniz. Çok sayıda bilgisayarınız var, bilgisayarlarınız arızalandıkça bilgisayar teknik servisi çağırıyorsunuz ve bunun size maliyeti çok yüksek olur.Bilgisayarınızı yerinden kaldırmadan yerinde çözüm imkanı sunuyoruz.Biz 4 den fazla bilgisayarı olan firma ve kişisel kullanıcılara bir öneri sunuyoruz. Bilgisayar bakım anlaşması. 3es Bilgisayar firmamız ile bilgisayar bakım anlaşması yapıyorsunuz ve bir yıl içerisinde sınırsız bilgisayar servisi çağırma hakkına sahip oluyorsunuz ve bunun için her ay bilgisayar servisinize ödediğiniz paranın daha da altında sabit bir ücret ödüyorsunuz.Sistemin ücretlendirmesi; Bilgisayar ve printer sayısı, bilgisayarların konfigürasyon durumu ve network yapısı. Bu değerler inceleniyor ve bilgisayar bakım anlaşması fiyatınız belirleniyor. Sakın korkmayın aylık bilgisayar teknik servisi harcamalarınızın gayet altında olacaktır.

KİMLER KURUMSAL BAKIM ANLAŞMASI YAPTIRMALI?
 

İşletmesinde bulunan bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, barkod üniteleri, plotter vb. çevre birimlerinin sayısı beş ve üzerinde olan, bilgisayarlarında sorun meydana geldiğinde, acil çözüm gereken ve zaman kaybına tahammülü olmayan tüm işletmeler Kurumsal Bilgisayar Bakım Anlaşması yaptırabilirler.

KURUMSAL BAKIM ANLAŞMASI YAPTIRMANIN AVANTAJI NEDİR?
 

Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Messenger Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunları giderilir. Müşterilerimiz, donanımları bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, Verilerinin yedekleri her zaman alınır, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, diğer donanım ürünlerini aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve ıskontolar sağlanır.

KURUMSAL BAKIM ANLAŞMASINA NASIL BAŞLANIR?
 

Öncelikle bir ön görüşme ile talepler dinlenir, sonrasında müşteri temsilcilerimiz, mühendislerimizle beraber, işletmeyi analiz eder ve yapılabilecek hizmetler hakkında bir özet verirler.  Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda, firmanın büyüklüğüne göre 3-10 kişilik bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur, bu tarihten itibaren de her türlü sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır.

KURUMSAL BAKIM ANLAŞMASI NE TÜR HİZMETLERİ KAPSAR?

 

Tüm bilgisayarlar için ayda bir kez periyodik bakım
 

Virüs, spy güncellemesi ve taraması
 

Otomatik yedekleme sistemi (günlük, haftalık, aylık, manuel)
 

Arızalı cihazın onarılamaması durumunda yerine yedek cihaz bırakılması
 

Server Kurulum ve Teknik Destek İşlemleri
 

MACOS/ Windows Server 2000 - 2003 -2008 /Windows 8/7/ Vista/XP Kurulum Teknik Destek İşlemleri
 

Statik IP üzerinde DNS Hizmeti
 

Microsoft Exchange Server Kurulum, Destek ve Bakım İşlemleri
 

Periyodik Veri Yedekleme ve Test İşlemleri
 

Yüksek Kapasiteli Hosting, E-Posta Kurulum Hizmetleri
 

Ağ kurulum, test ve destek işlemleri
 

Ticari ve sektörel programların kurulumu, eğitimi ve desteklerinin verilmesi
 

Bakım Anlaşması yapan müşterilerimiz öncelikli sorun eskalasyonu ve çözümü hakkına sahiptirler.
 

Bakım Anlaşması boyunca gündeme gelebilecek çeşitli IT projeleri için konularında uzman 3es Bilgisayar danışmanları tarafından talebiniz doğrultusunda destek sağlanacaktır.
 

Sınırsız telefon desteği
 

Uzak bağlantı desteği
 

Anlaşmalı Sunucu ve Hosting Hizmetleri
 

Bilgisayar, notebook, yazıcı, monitör, scanner, plotter ve diğer çevre ürünlerinin ücretsiz onarımı (parça hariç)