WEB TASARIM & DESTEK

İnternet dünyasında nasıl bir kimlik ve rol ile yer almak istiyorsanız, o hedefe yönelik en fonksiyonel ve estetik siteler tasarlamak ana ilkemizdir. Karşılıklı görüşmelerimiz sonucu ürününüz, hizmetiniz, kurumsal kimliğiniz ve hedefleriniz analiz edilerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun web sitesini tanımlıyoruz. Hedefinize ve isteklerinize  yönelik tasarım başlıklarımızı belirleyip, ön çalışmamızı onayınıza sunuyoruz. Karşılıklı görüş alışverişi sonucu onay verdiğiniz taslağı yayına hazırlıyoruz. Yönetim paneli vb kullanımlar için gerekli olan tüm doneleri ve bilgilendirmeleri tarafınıza yaptıktan sonra sitenizi yayına sunuyoruz. 

 

Web Sitesi Nasıl Olmalı?

sitenizin omurgası hedef ve amaçlarınıza göre yapılandırılmalı. Eğer arama motorlarında üst sıralarda çıkmak

istiyorsanız, web sitenizdeki bütün içerik ve kullanımlar arama motorlarının algıladığı ve yöneldiği içeriği mutlaka karşılamalı.

Hızlı açılmalı. Hızlı algılanmalı. Doğru yönlendirmeler yapılmış olmalı.

Sizinle/kurumunuzla ilgili doğru ve etkili imajı yansıtmalı.

Kurumunuzun vitrini ve en etkili reklam mecrası olarak sizi doğru temsil etmeli.

Kolay okunmalı, kurumunuz, ürün ve hizmetleriniz hakkında doyurucu ve yeterli bilgiye sahip olmalı.

Kullanımı kolay, dilediğinizde kendi elemanınız tarafından kolayca günceleme yapabileceğiniz yönetim paneline sahip olmalı.

Dinamik, istediğiniz an istediğiniz bilgi ve ürün ve modülü değiştirme olanağına sahip olmalısınız.

 

Web Sitesi Zorunluluğu Getiren Yeni Türk Ticaret Kanun Tasarısı

 

Web sitesi var ya da yok herkesin bu kriterlere uyan yeni bir site yaptırması ya da var olanı güncellemesi gerekmektedir.

Web sitesi yasada istenen tüm bilgileri içermelidir. Bu konuda mutlaka profesyonel firma ile çalışılıp hukuk ve mali-vergi danışmanlığı alınmalıdır. Aksi halde yapılan site kanuna aykırı veya eksik olabilir.

Yapılan web sitesinin yönetimi mutlaka firmada olmalı, firma sitenin yönetimi konusunda eğitim almalı, yasada belirtilenleri kendi başına kolayca yapabilmelidir.

Yaptırılan site mutlaka faturalı ve sözleşmeli olmalı, kayıt altına alınmalıdır.

Satın alınan web sitesinin mutlaka kolay kullanılabilir bir yönetici paneli olmalı, yönetici panelinden sınırsız link ve sayfa eklenebilmelidir.

Site kesintisiz olmalıdır. Teknik yazılım ve barındırma desteği fatura ve sözleşme dahilinde kurumsal bir firmadan alınmalıdır. Aksi halde sitenin yapıldığı ispat edilemez.

Web sitesi sadece yasada belirtilenleri kapsayan sınırlı bir yapıda olmamalıdır. Aynı zamanda şirketin kurumsal tanıtımını da yapacak profesyonel bir site olarak ta kullanılabilmelidir. Bu yüzden sınırlı yapıda bir sistem kullanılmamalıdır.

 

TÜM BU ÖZELLİKLERE UYGUN, ŞİRKETİNİZE AİT WEB SAYFASINI UYGUN FİYATLAR İLE HİZMETİNİZE SUNUYORUZ !