SUNUCU VE KABİN KURULUMU

Firmamız server kurulumu konusunda yılların tecrübesi ve deneyimine sahiptir. Server kurulumu büyük şirketler, kamular, bankalar, hastaneler ve eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu bir kurulumdur.
Server kurulumu, bilgisayar ağı üzerindeki programları veya bilgileri farklı kullanıcılara ulaştıran donanım veya yazılıma verilen isimdir. Server kurulumu arızası işve para konusunda büyük kayıplara sebep olmaktadır.

Sürekli çalışması gereken sunucular genelde yedekli yapılarla çalışmaktadır. Diskler arızalandığı zaman diğer disklerin devreye girmesi ile veri kaybı önlenmektedir. Güç kaynağı arızalandığı zaman ise ikinci güç kaynağı devreye girerek tüm kayıplarınızı engellemektedir. Sunucularda aranması gereken en önemli özellik sorunsuz çalışma ve güvenilirlik olmalıdır. Örneğin bankaların böyle bir sorun yaşadığını düşünecek olursak ne kadar büyük kayıplara sebep olacağını sanırım tahmin edebilirsiniz.

Firmamız sadece Server Kurulumu kurulumu hizmetini vermekle kalmıyor, Server kurulumu sonrası periyodik bakım hizmetine vermektedir. Bakım hizmetlerimiz ile önceden olası sorunları engellemek, sizin talebinize göre ayarların değiştirilmesi, ek server kurulumu araçlarının kurulup ayarlanması, şifre sıfırlanması ve kaldırılması yeni bir yazıcı tanıtımının yapılması yer almaktadır.

Kaliteli ve uygun fiyata güvenilir bir server kurulumu hizmeti almak istiyorsanız firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Server kurulumu konusunda hizmet veren uzman kadromuz ve güler yüzlü personellerimizden gerekli her türlü bilgiyi de alabilirsiniz. Biz firmamıza güveniyoruz, sizde bize güvenin ve server kurulumu hizmetimizden yararlanarak, memnuniyetinizi dostlarınız ile paylaşmanın keyfini çıkarın.

   

Kabin Düzenleme

Kabinlerdeki data ve enerji hatları kurulumunda gerekli bağlantı standartlarıyla sağlam ve güvenli sistemler kuruyoruz.

 


 Sistem Odası Kurulumu

Ağ donanımlarınızın verimli ve güvenlikli bir şekilde çalışması için, bu donanımların yangına dayanıklı - sıvı sızdırmaz duvarlarla çevrili olması, alarm ve bunlar gibi pek çok önlemi siziniçin biz alıyoruz.