DANIŞMANLIK

Firma olarak teknoloji ve teknolojik ürünleri yakından takip ederek sizlerin en yararlı şekilde faydalanması için sürekli çalışmalar yapmaktayız. Şirketinizin durumuna göre belirlediğimiz hizmetleri profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bu kapsamda işletmenizin tüm teknoloji altyapısını analiz ediyoruz. Gördüğümüz hataları, sisteminizin daha profesyonel bir şekilde işlemesi için gereken  raporlarımızı sizlere sunuyoruz. Server Sistemlerinizi, network altyapınızı, pc, printer, sarf malzeme ihtiyaçlarınızı sizlerin personeli gibi araştırıp en uygun ücretle almanızı sağlıyor, kazançlı bir teknoloji iş ortağı olarak hizmetler veriyoruz.

 Server Sistemlerinizi oluşturup güvenliğini sağlıyor, network altyapınızın eksiklerini tamamlıyor, teknoloji ile ilgili her türlü danışmanlığınızı üstleniyoruz. Sorunlarınızı en kısa sürede çözerek işlerinizin devamının sürekliliğini sağlıyoruz. İşletmelerinize gereken tüm teknoloji ürünlerinin araştırmasını yaparak sizlere en uygun olanını seçerek karlı bir şekilde teknoloji iş ortağınız oluyoruz. Profesyonel ve tecrübeli çalışanlarımızla isteklerinizi gerçekleştirmek için her zaman hazırız.

Günümüz teknolojisinde değişen, gelişen ürünlerin yakın takibini sizler için yapıyor avantaj ve dezavantajları ile birlikte hizmetlerinize sunuyoruz. Toplam Kalite Yönetimi ve Çağdaş Profesyonellik ilkelerinin teknoloji adımlarını bizimle gerçekleştirebilirsiniz.