BİLGİSAYAR SATIŞ & DESTEK

Bilgisayar gibi teknolojik ürünler satın alırken karşılaşılan en büyük güçlüklerden biri özel terimlerin ne anlama geldiğini bilmemektir. Bilgisayarcınıza gittiğinizde size hep duyduğunuz ama ne anlama geldiğini bir türlü çözemediğiniz bir sürü isim söyler, zaten karışmış olan kafanız daha da karışır ve ya söylediği her şeyi kabul etmek zorunda kalırsınız ya da kandırılmaktan korktuğunuz için satın alma işini bir sonraki bahara bırakırsınız.
FİRMAMIZ SİZİ BU KONUDA DOĞRU BİLİNÇLENDİREREK AMACINIZA EN UYGUN BİLGİSAYARI ALDIRMAYI GARANTİ ETMEKTEDİR.

ÜRÜN SATIŞI VE GÜNCELLEME

3es olarak bilgisayar sistemlerindeki tüm parçaları, sarf malzemeleri ve programları sağlıyoruz. Ayrıca kullandığınız sistemlerin, programlarınızı çalıştırma kolaylığını sağlamak veya ek performansı için gerekli donanımın desteğinin verilmesi gibi konularda bizden tam destek alabilirsiniz. 

Geniş ürün yelpazesi, güvenilir servis, uygun fiyat Hazır PC'lerden, notebooklara, oem parçalardan, profesyonel kullanım ürünlerine kadar uzanan geniş ürün portföyümüz elinizin altında. Sağlam firma güvencesi ve güvenilir servisi ile ürün satın almak sizin için bir problem olmaktan çıkacak. 

 

ÜCRETSİZ ONLINE DESTEK

Online destek denildiğinde aklınıza gelen ilk adres 3es olmalıdır. Çünkü bilgisayar konusunda çözemediğiniz her konuya tam çözüm buluyoruz. Tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmektir. Teknik departmanımız sizi en kısa zamanda yardımcı olacaktır.

 

Sistem yenileme/upgrade hizmetleri

Günümüzde teknolojinin hızına yetişmek özellikle orta ölçekli işletmeler için giderek zorlaşıyor. Size uygun upgrade seçeneklerimizden birini seçerek eskimiş bilgisayarlarınızı atıp yenisini almak yerine, bilgisayarlarınızı ekonomik yoldan yenileyebilirsiniz.

 

Bilgisayar, Notebook ve Printer tamiri.

Nereden almış olursanız olun teknik donanımınız için tamir servisi. Bilgisayarlarınıdaki donanımsal arızalar, sorunlu notebooklar ve printerlar için garantili hızlı ve ekonomik tamir servisi.